Dla klienta

Oferujemy Ci usługi transportowe, spedycyjne oraz logistyczne z naciskiem na indywidualne podejście do Twoich potrzeb. Jesteśmy nowoczesną i elastyczną firmą, która sprosta wymaganiom każdego Klienta, także i Twoim.


Co Z Nami Przewieziesz?

Wychodząc naprzeciw Twoich potrzeb oferujemy przewóz towarów neutralnych, ponadgabarytowych oraz chłodniczych na obszarze Polski i krajów Unii Europejskiej. Szeroki bagaż doświadczeń w branży TSL oraz współpraca z wieloma wymagającymi Klientami sprawiły, że nasza firma jest uczciwym, terminowym a co najważniejsze niezawodnym partnerem. To co jest dla nas najważniejsze i na co najbardziej zwracamy uwagę to Twoje zaufanie i satysfakcja z dobrze wykonanej pracy.

Wyślij maila a my wycenimy
Twój transport

Aby otrzymać darmową wycenę wypełnij formularz lub skontaktuj się z nami telefonicznie: +48 22 250 12 47.

Zlecenia transportowe wyceniamy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00.

Po otrzymaniu formularza z zapytaniem nasz konsultant skontaktuje się z Tobą w celu uzyskania szczegółowych informacji. Następnie drogą mailową prześlemy cennik usług transportowych.

 

Współpraca i dokumenty
firmowe

Przygotowaliśmy dla Państwa dokumenty, dzięki którym nasza współpraca będzie przebiegała bezproblemowo.  Zamieszczone materiały pomogą prawidłowo sporządzić faktury.

BEST PERFORMANCE LOGISTICS OPINIE Co mówią nasi partnerzy